قابی که آیفون شما را به یک شوکر قدرتمند تبدیل می کند!

یک تولید کننده لوازم جانبی به نام Yellow Jacket در نمایشگاه CES کیس جالبی برای آیفون 5 و 5s ارائه کرده است که به درد کاربرانی که بدنبال کمی امنیت بیشتر در مقابل حمله‌کنندگان احتمالی هستند می‌خورد!
 این قاب یک اسلحه بیهوش کننده را به iPhone 5/5s اضافه می‌کند که شوک فلج‌کننده‌ای را به شخص حمله‌کننده وارد می‌نماید. البته این اولین کیس دارای شوکر از سوی این کمپانی نیست.
Yellow Jacket پیش‌تر هم قاب مشابهی را برای آیفون 4 ارائه کرده بود که عملکرد مشابهی را ارائه می‌داد. این شرکت گفته است که این کیس برای آیفون 5 و آیفون 5s در زمستان امسال به بازار عرضه خواهد شد. همچنین این قاب شوکر برای گلکسی اس 4 سامسونگ نیز ارائه خواهد شد.
این قاب از جنس خاصی که TPE نامیده می‌شود ساخته شده و در رنگ‌های صورتی، قرمز، آبی، سبز و خاکستری ارائه می‌شود. بخش شوکر آن نیز قابل جداسازی بوده و توسط چفت‌های دو سویه به کیس متصل می‌شود و همچنین دارای مجموعه‌ای از پنج چراغ LED است که نمایانگر وضعیت شارژ و نیز ولتاژ برق خروجی است. شوکر این ابزار جانبی خطرناک توانایی تولید 650 هزار ولت  را دارد.

البته تولید و عرضه این گونه قاب ها چیز جدیدی نیست چرا که قبلا هم قاب محافظی به شکل یک پنجه بوکس برای آیفون تولید شده بود !!

بدون‌ هزینه یک تلفن‌همراه جدید داشته باشید

گوشی خود را به "دوربین دید در شب" تبدیل کنید

کارت اعتباری هوشمند

ترفندی برای استارت کردن آیفون در شرایط اضطرار

کیفیت دوربین ویندوز فون را تقویت کنید

از هک شدن Wi-Fi خود جلوگیری کنید!

انتقال نرم‌افزار‌ها از حافظه داخلی به SD کارد/ ترفند ویندوز موبایل نسخه 8.1

قاب ,آیفون ,شوکر ,ارائه ,یک ,تولید ,برای آیفون ,است که ,را به ,هم قاب ,آیفون 5

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

selena-cods tisunpueces avsup amoli tarvitise farhaadzare777 دبیرستان هوشمند شهید سمیه خرم آباد دانلود نرم افزار جدید اندروید 20467196 shabsedaorg